KONST / Litografier / Färglitografi 12422193
nr 1242 2193
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 128/180. Motivet: 76x55
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:19:24
17/3 21:37:25
800 kr
18/3 19:44:27
18 mar
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm